Oferujemy dane polowania bez kosztów pośrednich

Ceny i informacje

 

1. Łoś kanadyjski zachodni Alces alces andersoni: środkowo-północna Kolumbia Brytyjska

Terminy od 10.09 do 05.11. Polowanie to może być połączone z baribalem, gryzli, mulakiem i wilkiem. Wilk w cenie polowania.

 • Polowanie 10 dni, 2:1 (jeden podprowadzający na dwóch myśliwych) $8400 US od osoby

 • Polowanie 10 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) $9500 US od osoby


 

2. Łoś kanadyjski zachodni Alces alces andersoni: północna Kolumbia Brytyjska

Terminy od 10.09 do 20.10. Polowania przy użyciu koni, łodzi rzecznych, wloty hydroplanem. Na terenach bardziej dostępnych transport kładami. Po pozyskaniu jest możliwość dalszego polowania na wapiti, karibu, kozła śnieżnego i mulaka. Jeśli doszło do pozyskania drugiego z tych gatunków, należna jest opłata $3675. Baribal, wilk i łowienie ryb w cenie polowania.

 • Polowanie 10 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) $10000 US od osoby3. Baribal Ursus americanus: środkowo-północna Kolumbia Brytyjska

Terminy od 01.05 do 15.06. W sezonie wiosennym ograniczona ilość myśliwych (10 do 12). W trakcie polowania jest możliwość widzenia wielu niedźwiedzi. Wilk w cenie polowania.

 • Polowanie 5 dni, 1:2 (jeden podprowadzający na dwóch myśliwych) $3600 US od osoby

 • Polowanie 5 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) $4400 US od osoby

 • Pozyskanie drugiego baribala $1000 US4. Gryzli Ursus arctos horribilis: północna Kolumbia Brytyjska

Terminy od 01.05 do 15.06 i od 01.09 do 01.11. Jesienne polowanie można połączyć z łosiem, baribalem, mulakiem, kozłem śnieżnym, czy wapity. Wilk w cenie polowania.

 • Polowanie 10 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) $10800 US od osoby, gdy doszło do pozyskania należna jest opłata za pozyskanie $5250 US

 • Honorarium państwowe (Ministerstwa Środowiska) $760 US płatne od pozyskania


 

5. Owca Stona Ovis dalli stonei: północna Kolumbia Brytyjska

Terminy od 01.08 do 30.09. Polowanie przy użyciu koni i z podchodu. Wilk w cenie polowania.

 • Polowanie 10-14 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) $10000 US od osoby, Jeżeli doszło do pozyskania należna jest opłata za pozyskanie $12600 US

 • Honorarium państwowe (Ministerstwa Środowiska) $190 US płatne od pozyskania6. Kozioł śnieżny Oreamnos americanus: północna Kolumbia Brytyjska

Terminy od 15.08 do 15.10. Polowanie przy użyciu koni i z podchodu. Po pozyskaniu jest opcja dalszego polowania na wapiti, karibu, łosia i mulaka. Jeśli doszło do pozyskania drugiego gatunku należna jest opłata $3675 US. Baribal i wilk w cenie polowania.

 • Polowanie 10 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) $10000 US od osoby7. Wilk Canis lupus occidentalis i Rosomak Gulo gulo: północna Kolumbia Brytyjska

Polowania z czatowni przy nęciskach zimą. Podjazd skuterami. Okolice jeziora Williston.

 • Polowanie 10 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego lub dwóch myśliwych) $4500 US od osoby8. Puma Puma concolor ssp Missoulensis i ryś kanadyjski Lynx canadensis: środkowo-północna Kolumbia Brytyjska

Polowania z psami gończymi. Terminy od listopada do końca marca. Szansa pozyskania rysia 95% - 100%. Puma może być połączona z rysiem. Wilk w cenie polowania

 • Polowanie na pumę 8 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) prosimy o kontakt

 • Polowanie na rysia 6 dni, 2:1 (jeden podprowadzający na dwóch myśliwych) $4500 US od osoby

 • Polowanie na rysia 6 dni, 1:1 (jeden podprowadzający na jednego myśliwego) $5500 US od osoby


 

9. Ryby

Połowy na łososie pacyficzne, steelheady i golce Salvelinus confluentus, oraz Salvelinus malma na najbardziej atrakcyjnych rzekach wybrzerza Kolumbii Brytyjskiej. Sezon na steelheady i golce trwa przez kwiecień i maj. Od czerwca do końca września łowimy czawycze, kete, gorbusze, nerke, kiżucza, stealheada i golca. Spływy rzekami, łowienie z brzegów i z łodzi.

 • 5 dni, minimum dwie osoby $3675 US od osoby

 • Połowy Łososi i pstrągów na najlepszych rzekach Skeena, Bulkley, Kitsumkalum i innych.


 

Inne informacje dotyczące polowań

 • Ceny polowań 1, 8 i 9 obejmują wszystkie koszta i podatki związane z pobytem po przylocie do Prince George w Kolumbii Brytyjskiej do czasu odwiezienia na lotnisko. Ceny nie obejmują ubezpieczenia turystycznego. Przelot następuje najczęściej przez Vancouver. Lot z Vancouver trwa godzinę. Po przylocie do Prince George myśliwy jest odbierany z lotniska i przewożony do głównej kwatery w terenie składającej się z domków noclegowych i chaty z bali z kuchnią, jadalnią i salonem gościnnym. Obóz położony jest nad jeziorem z obfitą populacją pstrąga tęczowego oferując dobre połowy metodą muszkarską (sprzęt muszkarski dostępny na miejscu).

 • Ceny polowań 2, 4, 5, 6 i 7 obejmują wszystkie koszta i podatki związane z pobytem po przylocie do Prince George w Kolumbii Brytyjskiej do czasu odwiezienia na lotnisko. Po przylocie do Prince George myśliwy łapie samolot czarterowy do łowiska na północy prowincji. Lot ten zabukowany jest wcześniej przez firmę polowań. Limit bagażowy to 23 kg, każdy dodatkowy funt $1,31. Tutaj, w trakcie zmiany lotu konieczny może być nocleg w hotelu w Prince George. Kwatera główna składa się z domków noclegowych, chaty z bali z kuchnią, jadalnią i salonem gościnnym. Poluję się z odległych obozów, namiotów wojskowych i chat traperskich. 

 

Szczegóły

 

 • Polowania prowadzone są przez sprawdzone i renomowane firmy polowań. Ceny polowań bezpośrednie.
 • Zależnie od gatunku, polowanie rezerwować najlepiej z rocznym lub półrocznym wyprzedzeniem. W przypadku polowań w Jukonie lub na gryzli z dwuletnim, a czasami trzyletnim wyprzedzeniem.
 • W cenach polowań wliczone są: usługa podprowadzającego, podatek federalny GST 5%, odstrzały i zezwolenie do wykonywania polowania, wstępne zabezpieczenie trofeum, zezwolenie eksportowe na wywóz trofeum, zakwaterowanie w trakcie polowania, wyżywienie, transport samochodowy w trakcie polowania z lotniska i na lotnisko.
 • Ceny polowań nie zawierają: ubezpieczenia turystycznego (opcjonalne lecz zalecane), opłaty państwowej od pozyskania, ewentualnych kosztów preparatora, kosztu przesyłki trofeum do kraju, napiwków dla podprowadzającego, które są zwyczajowo honorowane (z reguły 5% do 15% kosztu polowania), ewentualnych kosztów hoteli, restauracji i alkoholu.
 • Standardowo przedpłaty za polowanie nie są zwrotne gdy formularz rezerwacji został wypełniony i polowanie zabukowane. Przedpłaty są jednak objęte tutujszym ubezpieczeniem turystycznym. Dane ubezpieczenie oferuje zwrot kosztów i uwzględnia rezygnacje z wycieczki, przerwanie pobytu, ewakuacje z terenu i opiekę medyczną.
 • Pomagamy w wykupieniu ubezpieczenia turystycznego, odstrzałów i zezwolenia do polowania. Załatwiamy wymagane zezwolenia na wywóz trofeów. Zajmujemy się też wstępną preparacją, przygotowujemy lub na  życzenie preparujemy i wysyłamy trofea do kraju.   
 • Koszt pobytu dla osoby niepolującej to $250 US za dzień.
 • Broń można wynająć za $200 na czas całego polowania. Zaleca się jednak korzystanie z własnej broni. W przypadku polowania we dwoje z jednym podprowadzającym, dwóch myśliwych ma opcje by przywieźć tylko jedną broń.
 • By wywieźć broń z Polski należy uzyskać zezwolenie na wywóz broni w celu polowania w Kanadzie. W trakcie przelotu broń musi znajdować się w twardym futerale. Amunicja maksimum 200 szt. musi być spakowana oddzielnie w walizce (lecz nie podręcznej), w twardym opakowaniu tak by się nie rozsypywała (najlepiej oryginalnym opakowaniu).
 • W trakcie lotu do Kanady należy mieć ze sobą deklaracje na posiadanie broni, gdzie jeden egzemplarz po podbiciu przez celnika na lotnisku jest traktowany jako zezwolenie na broń na czas określony, zwykle 60 dni. Daklaracje tą pomagamy wypełnić przed wylotem myśliwego do Kanady. Opłata za podbicie danej deklaracji wynosi ok $30 CAD i pobierana jest na lotnisku przez służby celne.

 

Wymagane dokumenty

 

1. Paszport (od 1.01.2009 na wjazd do Kanady wymagany jest paszport biometryczny).
2. Legitymacja łowiecka (oryginał oraz tłumaczenie na język angielski
potwierdzone przez notariusza lub tłumacza przysięgłego).
3. Zezwolenie na posiadanie broni (oryginał oraz tłumaczenie na język angielski potwierdzone przez notariusza lub tłumacza przysięgłego).

 

Przedpłaty

 

50% przedpłaty wymagane za polowanie rezerwowane w danym roku kalendarzowym. Reszta kwoty płatne po przylocie do Kanady lub, zależnie od firmy polowań 4 lub 6 tygodni przed rozpoczęciem polowania.
25% przedpłaty wymagane za polowanie rezerwowane
na przyszy rok kalendzarzowy. Drugie 25% przedpłaty płatne do pierwszego stycznia. Rezerwacji można dokonać na konto: Biuro polowań PG Taxidermy, Mariusz Hańczewski, nr. konta 50 1020 5558 1111 1620 6870 0040. W tytule należy podać: przedpłata za dany rodzaj polowania z datą polowania i nr. polowania. Przy dokonywaniu przedpłaty
przesyłamy i pomagamy wypełnić formularz rezerwacji danej firmy polowań.


 

Inne polowania

 

Możliwe polowania też w Yukonie, Terytoriach Północnozachodnich i Albercie na łosia z Yukonu, kodiaka, niedźwiedzia polarnego, morsa, owce Dalla, owce fanin, owce gruborogą, karibu górskie i tundrowe, piżmowca, bizona, wapiti, widłoroga i jelenia wirginijskiego 

telefon: 001-250-649-9770
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.